Matkaauto.ee

Võta ühendust: (+372) 506 3726 -
SAADA RENDIPÄRING SIIT
Uued & kvaliteetsed matkaautod Piiramatu läbisõit 24h autoabi kogu Euroopas

Matkaauto rent

Matkaauto rent, Matkabussi rent, Autosuvila rent, Karavani rent, Autoelamu rent

csm_Ixeo_it680_2_11e2a7d983

Mugav ja paindlik

Matkaauto rent on väga mugav ja huvitav viis reisimiseks. Reisimine matkaautoga annab tõelise vabaduse. Reisid sinna kuhu hing ihkab ning lood oma reisikava vastavalt oma soovidele. Matkaautoga seigeldes on iga päev uus elamus. Sul on võimalus ärgata igal hommikul erinevas sihtkohas ning näha maailma täiesti uues valguses.

csm_Sovereign_Nexxo_4_aaf29fde5f csm_NexxoTimeSummer_t690_6_f1834284cc csm_IxeoTimeSummer_t590_5_b746378035

Matkabussi rent tagab, et ei pea muretsema öömaja pärast. Ei ole muret kas jõuad sihtkohta õigeaegselt või kas lennugraafik pole muutunud. Matkabussiga reisides lood ise endale mugavaima reisikava ja graafiku. Sul on võimalus puhata ja ööbida täpselt seal kus vaja ja siis kui seda soovid.

Innovaatiline ja kaasaegne

Kaasaegsed autod on väga mugavad ja mitmekülgse varustusega. Matkaauto köök on varustatud mahuka külmiku ja sügavkülmikuga. Kööginurgas on ka valamu ja gaasipliit. Kokkamine matkaautos on tehtud väga mugavaks ja ei erine palju Sinu koduköögist.

Kõik meie matkaautod on varustatud ka WC ja dušhinurgaga. Soojavee boileri kasutamine ja sooja vee tootmine on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel. WC ja veesüsteemi kasutamine on tänapäevaste tehnoloogiliste lahenduste abil tehtud väga mugavaks. Gaasiahi matkaautos tagab selle, et autos oleks täpselt Sinu soovidele vastav temperatuur ka kõige jahedamate ilmadega.

Hoolides klientide heaolust on kõik meie sõidukipargi autod uued ja garantiilised. Kõikidele rendisõidukitele on abiks 24h toimiv üleeuroopaline autoabi võrgustik. Kuna kõik autod on uued ja kaasaegsed on lisaks töökindlusele tagatud kõigi sõidukite puhul ka säästlik kütusetarbimine. Olenevalt mudeli eripärast on tänapäevaste matkabusside keskmine kütusekulu 8,5 – 10,5 l / 100 km. Sellest tingituna on uue matkabussi rent taskukohane kogu reisieelarvet silmas pidades.

Tutvu meie matkaautode valikuga siin ning küsi hinnapakkumist oma unistuste reisile juba täna.

csm_Brevio_t641_1_8636b88822

info

Matkauto & matkabussi rent & müük

matkaauto rent / matkabussi rent / autosuvila rent / karavani rent

Pakume Teile rentimiseks uusi ja mugavaid matkaautosid (matkabusse). Matkaauto rent mugav viis reisimiseks aastaringselt ükskõik millal ning ükskõik kuhu. Matkabussi soojustatud seinapaneelid kannatavad ka 25 kraadist pakast, nii et vabalt kasutatav ka talvisteks puhkusteks. Kaasaegses autosuvilas on olemas kõik tänapäeva mugavused WC, dushi, külmkapi, TV, DVD, gaasipliidi jms. näol. Kvaliteetsete materjalide kasutuse ning paigalduse tõttu on matkabussis ka vähem vibratsiooni ning müra. Meie tänapäevased matkabussid on varustatud võimsate ning ökonoomsete diiselmootoritega, mille kütusekulu on 9-11 liitrit/100km-le. Broneeri matkabussi rent juba täna!

 

matkaautode-rent

Top