Matkaauto.ee

Võta ühendust: (+372) 506 3726 -
SAADA RENDIPÄRING SIIT
Uued & kvaliteetsed matkaautod Piiramatu läbisõit 24h autoabi kogu Euroopas

Matkaautode müük

Pakume müügiks suure valiku vähekasutatud või uusi matkaautosid. Esindame Eestis maailma üht tuntuimat matkaauto brändi Bürstner ja lisaks Bürstneri tütarbrändi Carado toodangut. Vajadusel ostame tagasi Teie kasutatud matkaauto. Tulge tutvuma meie pakutavate matkaautodega ning küsige pakkumist matkaauto soetamiseks.

Abistame Teid hea nõuga sobiva matkasõiduki valikul. Võtke meiega ühendust kas (+372) 506 3726 info@matkaauto.ee või tulge külastage meid meie salongis Teliku 2 Rakvere.

carado buerstner

 

buerstner

Bürstner matkaautod ja karavanid

www.buerstner.com

Elnagh matkaautod

www.elnagh.ee
www.elnagh.com

elnagh2

carado

Carado matkaautod

www.carado.de

info

Matkauto & matkabussi rent & müük

matkaauto rent / matkabussi rent / autosuvila rent / karavani rent

Pakume Teile rentimiseks uusi ja mugavaid matkaautosid (matkabusse). Matkaauto rent mugav viis reisimiseks aastaringselt ükskõik millal ning ükskõik kuhu. Matkabussi soojustatud seinapaneelid kannatavad ka 25 kraadist pakast, nii et vabalt kasutatav ka talvisteks puhkusteks. Kaasaegses autosuvilas on olemas kõik tänapäeva mugavused WC, dushi, külmkapi, TV, DVD, gaasipliidi jms. näol. Kvaliteetsete materjalide kasutuse ning paigalduse tõttu on matkabussis ka vähem vibratsiooni ning müra. Meie tänapäevased matkabussid on varustatud võimsate ning ökonoomsete diiselmootoritega, mille kütusekulu on 9-11 liitrit/100km-le. Broneeri matkabussi rent juba täna!

 

matkaautode-rent

Top